Jdi na obsah Jdi na menu

Další pokračování pouťové tradice v podání zápasu v malé kopané mezi svobodnými a ženatými se hrálo Pod kaštany v pátek 18.7. asi od půl sedmé v podvečer. Letošní hrací doba 4x15 min.

K průběhu: vedení se ujali svobodní, když zblízka dorážel do prázdné Martin Jonáš, ve druhé čtvrtině gól nepadl, protože stále pokračovala oťukávací a zahřívací fáze zápasu, alespoň v porovnání s dalším vývojem. Ve třetí čtvrtině ženatí otočili výsledek na 2:1, dvěma brankami Davida Kuny, první po střele z dálky a druhá z penalty po ojedinělém obraném kiksu Patrika Crháka. V poslední čtvrtině nejprve svobodní skóre otočili, vyrovnal Jiří Křepela po dorážce polostřely Martina Cetkovského a třetí gól vstřelil Honza Doležel. V závěru ovšem vyrovnal Dolfa Crhák hlavou, když se nedohodl Zdeněk v bráně s obranou. Tentokrát následovalo prodloužení (2x10min.), v první části skóroval potřetí David (skoro Villa) a hned asi po půl minutě překvapivou střelou z dálky vyrovnal Jiří Křepela. Ve druhé části prodloužení se ujali vedení pro změnu svobodní, když svůj druhý gól vstřelil i Honza a na konečných pět pět vyrovnal pár minut před koncem Radim Křepela, volejem po vysoké přihrávce, kterou Dolfa směřoval za sebe. Každopádně obrana, v té chvíli vedoucího mužstva, se tohoto kousku neúčastnila, takže všechno dospělo k  penaltové koncovce, která by mimochodem bývala byla dostatečně dramatickou, kdyby o něco šlo;-). Oproti loňsku se svobodní polepšili a vrátili tak ženáčům loňskou porážku. Letos to konečně bylo mnohem víc o fotbale než co si kdy pamatuju, takže dík všem a gratulace vítězůmJ.

Shrnutí: SVOBODNÍ - ŽENATÍ 5:5 (1:0,0:0,0:2,2:1-1:1,1:1) penalty 4:3
Sestavy (branky): svobodní: Zdeněk Křepela - Martin Cetkovský, Martin Jonáš (1, pen. 1), Patrik Crhák (pen.1), Jan Doležel (2, pen. 1), Pavel Doležel (pen. 0), Radek Jonáš (pen. 0), Jiří Křepela (2), Tomáš Tenora a Vlastimil Halma (pen. 1);
ženatí: Petr Krása (pen.1) – Adolf Crhák(1), Pavel Jonáš(pen. 1/2 pokusy), David Kuna(3 z toho 1 z pen., pen. 1), Radim Křepela(1, pen. 0), Laďa Švancara (pen. 0), Laďa Odehnal (pen. 0), Tomáš Crhák, Zdeněk Tenora a Jirka Trávníček.